Atlas Kościoła łacińskiego w Rzeczypospolitej Obojga Narodów w XVIII wieku: Difference between revisions
From LHDB
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
* <nowiki>https://geo-ecclesiae.kul.pl/data/latin-church-1772/churches.xlsx</nowiki> | * <nowiki>https://geo-ecclesiae.kul.pl/data/latin-church-1772/churches.xlsx</nowiki> | ||
{| class="has-fixed-layout" | |||
| class="has-text-align-left" | Data: | |||
| class="has-text-align-left" | 2020 | |||
| class="has-text-align-left" | Date: | |||
| class="has-text-align-left" | 2020 | |||
|- | |||
| class="has-text-align-left" | Ostatnia aktualizacja (dzień): | |||
| class="has-text-align-left" | 15 marca 2022 | |||
| class="has-text-align-left" | Last update (day): | |||
| class="has-text-align-left" | 15 March 2022 | |||
|- | |||
| class="has-text-align-left" | Tw�rca: | |||
| class="has-text-align-left" | Ośrodek Badań nad Geografią Historyczną Kościoła w Polsce KUL | |||
| class="has-text-align-left" | Creator: | |||
| class="has-text-align-left" | Institute for the Historical Geography of the Church in Poland KUL | |||
|- | |||
| class="has-text-align-left" | Język danych: | |||
| class="has-text-align-left" | pl | |||
| class="has-text-align-left" | Language: | |||
| class="has-text-align-left" | pl | |||
|- | |||
| class="has-text-align-left" | Standard zapisu znak�w: | |||
| class="has-text-align-left" | UTF-8 | |||
| class="has-text-align-left" | Character set: | |||
| class="has-text-align-left" | UTF-8 | |||
|- | |||
| class="has-text-align-left" | Licencja: | |||
| class="has-text-align-left" | CC BY-NC | |||
| class="has-text-align-left" | License: | |||
| class="has-text-align-left" | CC BY-NC | |||
|- | |||
| class="has-text-align-left" | Układ odniesienia: | |||
| class="has-text-align-left" | EPSG 3857 | |||
| class="has-text-align-left" | Reference system: | |||
| class="has-text-align-left" | EPSG 3857 | |||
|- | |||
| class="has-text-align-left" | BBOX: | |||
| class="has-text-align-left" | 1611421.01,<br />5676901.87,<br />3563427.03,<br />7797687.22 | |||
| class="has-text-align-left" | BBOX: | |||
| class="has-text-align-left" | 1701831.03,<br />6160432.27,<br />3564387.49,<br />7789414.89 | |||
|- | |||
| class="has-text-align-left" | Topologia: | |||
| class="has-text-align-left" | punkt | |||
| class="has-text-align-left" | Topology: | |||
| class="has-text-align-left" | point | |||
|} |
Revision as of 01:36, 26 February 2023
Metadane i dane do pobrania
Świątynie/Churches
Serwis WFS:
- https://dservices5.arcgis.com/feZdCwP2DrNxyL6T/arcgis/services/churches_latin_church_1772/WFSServer?service=wfs&request=getcapabilities
GeoJSON:
- https://geo-ecclesiae.kul.pl/data/latin-church-1772/churches.geojson
GeoPackage:
- https://geo-ecclesiae.kul.pl/data/latin-church-1772/churches.gpkg
KML:
- https://geo-ecclesiae.kul.pl/data/latin-church-1772/churches.kml
XLSX:
- https://geo-ecclesiae.kul.pl/data/latin-church-1772/churches.xlsx
Data: | 2020 | Date: | 2020 |
Ostatnia aktualizacja (dzień): | 15 marca 2022 | Last update (day): | 15 March 2022 |
Tw�rca: | Ośrodek Badań nad Geografią Historyczną Kościoła w Polsce KUL | Creator: | Institute for the Historical Geography of the Church in Poland KUL |
Język danych: | pl | Language: | pl |
Standard zapisu znak�w: | UTF-8 | Character set: | UTF-8 |
Licencja: | CC BY-NC | License: | CC BY-NC |
Układ odniesienia: | EPSG 3857 | Reference system: | EPSG 3857 |
BBOX: | 1611421.01, 5676901.87, 3563427.03, 7797687.22 |
BBOX: | 1701831.03, 6160432.27, 3564387.49, 7789414.89 |
Topologia: | punkt | Topology: | point |