Religie i wyznania w Koronie w II połowie XVIII wieku: Difference between revisions
From LHDB
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 27: | Line 27: | ||
https://geo-ecclesiae.kul.pl/data/confessions-crown-1772/sacral_objects.xlsx | https://geo-ecclesiae.kul.pl/data/confessions-crown-1772/sacral_objects.xlsx | ||
{| class="wikitable" | |||
! Data: !! 2020 !! Date: !! 2020 | |||
|- | |||
| Ostatnia aktualizacja (dzień): || 23 marca 2022 || Last update (day): || 23 March 2022 | |||
|- | |||
| Twórca: || Ośrodek Badań nad Geografią Historyczną Kościoła w Polsce KUL || Creator: || Institute for the Historical Geography of the Church in Poland KUL | |||
|- | |||
| Język danych: || pl || Language: || pl | |||
|- | |||
| Standard zapisu znaków: || UTF-8 || Character set: || UTF-8 | |||
|- | |||
| Licencja: || CC BY-NC || License: || CC BY-NC | |||
|- | |||
| Układ odniesienia: || EPSG 3857 || Reference system: || EPSG 3857 | |||
|- | |||
| BBOX: || 1696775.72,6001119.15,3685543.70,7320440.73 || BBOX: || 1696775.72,6001119.15,3685543.70,7320440.73 | |||
|- | |||
| Topologia: || punkt || Topology: || point | |||
|} |
Revision as of 00:51, 1 March 2023
Link do aplikacji
Metadane i dane do pobrania
Obiekty sakralne/Sacral objects
- Serwis WFS:
- GeoJSON:
https://geo-ecclesiae.kul.pl/data/confessions-crown-1772/sacral_objects.geojson
- GeoPackage:
https://geo-ecclesiae.kul.pl/data/confessions-crown-1772/sacral_objects.gpkg
- KML:
https://geo-ecclesiae.kul.pl/data/confessions-crown-1772/sacral_objects.kml
- XLSX:
https://geo-ecclesiae.kul.pl/data/confessions-crown-1772/sacral_objects.xlsx
Data: | 2020 | Date: | 2020 |
---|---|---|---|
Ostatnia aktualizacja (dzień): | 23 marca 2022 | Last update (day): | 23 March 2022 |
Twórca: | Ośrodek Badań nad Geografią Historyczną Kościoła w Polsce KUL | Creator: | Institute for the Historical Geography of the Church in Poland KUL |
Język danych: | pl | Language: | pl |
Standard zapisu znaków: | UTF-8 | Character set: | UTF-8 |
Licencja: | CC BY-NC | License: | CC BY-NC |
Układ odniesienia: | EPSG 3857 | Reference system: | EPSG 3857 |
BBOX: | 1696775.72,6001119.15,3685543.70,7320440.73 | BBOX: | 1696775.72,6001119.15,3685543.70,7320440.73 |
Topologia: | punkt | Topology: | point |